FILM VIDEO FOTO 2023

Nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki filmowej i fotograficznej! W dniach 20 – 22 kwietnia 2023 roku w Hali EXPO-Łódź odbędą się Targi FILM VIDEO FOTO. Najstarsza impreza branżowa w Polsce wraca odmieniona i dostosowana do wymagań stawianych przez rynek. Przyświeca jej hasło: „Naucz, promuj, prezentuj”!

cover photo 2023x1200

Tak jak do tej pory podczas Targów FILM VIDEO FOTO nie zabraknie okazji do spotkań z najlepszymi produktami uznanych światowych i polskich marek, nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla zawodowców oraz foto i video maniaków. W Łodzi pojawią się wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz akcesoriów fotograficznych i audio-video. Nie zabraknie też dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu, a także druku.

Ta edycja szczególnie mocno zaakcentuje społeczny aspekt targów. Hala EXPO-Łódź stanie się miejscem, wymiany wiedzy i zdobywanego latami doświadczenia. W trakcie licznych warsztatów i prelekcji uczestnicy imprezy spotkają się z ekspertami oraz nagradzanymi fotografami, którzy dostarczą multum nowych inspiracji udowadniając, że sformułowanie „Sky is the limit” nie musi być kolejnym truizmem.

Podobnie jak podczas ubiegłych edycji targom FILM VIDEO FOTO towarzyszyć będą liczne wystawy fotografów-artystów, które nie tylko będą rozszerzać horyzonty, ale dadzą mnóstwo powodów do zachwytu.

Więcej informacji wkrótce.